Радоіца Спасовіч, 9 дан Реального айкідо

Радоіца Спасовіч, 9 Дан Реального айкідо
Народився 05.05.1963 року в м. Белграді (колишня Югославія).
З 1985 року 15 років успішно працював викладачем в середній школі. Тоді ж почав вивчати реальне айкідо у Майстра Любомира Врачаревіча в спортивному центрі «Врачар».
У 1988 році, після наполегливих тренувань у Любомира Врачаревіча та інших провідних майстрів Радоіца Спасовіч отримує Майстерске звання і стає володарем чорного пояса 1 Дан по Реальному Айкідо і Джиу-Джитсу.
У 1996 році закінчує тренерську школу в м. Новий Сад. Разом з майстрами Любомиром Врачаревічем і Братиславом Стайічем багато років пропагує і розвиває напрямок Реальне Айкідо.
З 2001 року Радоіца Спасовіч починає проводити навчання курсантів в Сербської Військової Академії збройних сил.
У 2003 році бере участь у фестивалі «U.S. Martial arts Hall of Fame »в Далас, Техасі, і за оцінкою асоціації бойових мистецтв« Hall of Fame »визнаний« Найкращим інструктором бойових мистецтв у світі за 2003 рік ».
У 2004 році спільно з командою реального айкідо бере участь на найбільшому фестивалі бойових мистецтв світу «Берсі 2004», Франція.
У 2005 році Радоіца Спасовіч на фестивалі «U.S. Martial arts Hall of Fame »в Чикаго підтверджує 8 Дан реального айкідо і отримує диплом за підписом 10 найвищих майстрів світу, володарів 9 і 10 Дана в різних бойових мистецтвах.
Протягом багатьох років Радоіца Спасовіч виступає як асистент майстра Любомира Врачаревіча і його характеризує неймовірна швидкість і точність виконання техніки, а також оригінальність в захисті від кількох нападників. Пропрацювавши 18 років тренером в клубі реального айкідо «Врачар» і «Ас», 01.09.2004 року Радоіца Спасовіч засновує свій власний клуб, який отримує назву «UČA».
Продовжуючи розвивати напрямок Реальне айкідо, Радоіца Спасовіч брав участь і провів величезну кількість міжнародних семінарів в Сербії і різних країнах світу: Росія, Україна, Естонія, Азербайджан, Греція, Македонія, Болгарія, Угорщина, Франція, Італія, Америка. Розробляє нові ефективні техніки самооборони, в тому числі від кількох нападників.
Майстер Радоіца Спасовіч є одним з кращих учнів Гранд Майстра Real Aikido Любомира Врачаревіча - з яким провів майже 30 років, з них 25, як особистий помічник Любомира.
Майстер Радоіца Спасовіч у 2012 році з рук Засновника Реального Айкідо, Гранд Майстра, чорний пояс 10 Дан (SOKE) Любомира Врачаревіча, на Фестивалі Реального айкідо в Белграді, отримав визнання своїх заслуг і майстерності - чорний пояс 9 Дан.
Майже три роки, після смерті Гранд Майстра Любомира Врачаревіча (1947-2013) продовжував його справу з розвитку Реального айкідо в Сербії та інших країнах світу.
У 2016 році Радоіца Спасовіч, об'єднавши знання і накопичений більш ніж за 30 років досвід, оголошує про створення нової школи - Прикладне Айкідо.