Братислав Стайіч

Братислав Стайіч реальне айкідо international aikido academy

Братислав Стайіч - Засновник і Президент Міжнародної Айкідо Академії, Головний тренер.

Чорний пояс 9-й Дан Інтернаціональна Айкідо Академії

Чорний пояс 5-й Дан Айкі Дзюдзюцу

Чорний пояс 1-й Дан Шотокан Карате

Братислав Стайіч народився в 1964 році в м. Белград (колишня Югославія).

1979 рік - почав навчатися і практикувати Айкідо з Любомиром Врачаревічем.

1982 рік - випускник вищої електротехнічної школи.

1984-89 р.р. навчався у великого Майстра Айкідо Кензі Сімедзу Тендор.

1986 рік - отримав чорний пояс 1 Дан і став помічником Майстра Любомира Врачаревіча.

1988 рік - брав участь в Міжнародному форумі: Бойові мистецтва світу. Заявка на самооборону в військових підрозділах і органах безпеки.

1989 рік - проводить семінар в м. Єкатеринбург (Росія) і засновує перший клуб Реального Айкідо в Радянському Союзі.

1993 рік - разом з Любомиром Врачаревічем проходить навчання Йосінкан Айкідо в школі великого Майстра Годзо Сіода, 10 дан Соке.

1996 рік - протягом 6 місяців проводить навчання в 2 школах Айкідо в Єкатеринбурзі, які в наслідку розвинули Реальне Айкідо по всій Росії.

1998 рік - стає шиханом (учителем вчителів)

1998 рік - отримує чорний пояс 5 Дан по Айкі-Джитсу.

2003 рік - в Москві 3 місяці навчає майстрів стилю Реальне Айкідо і розвиває його в Росії.

2003 рік-США, Даллас, штат Техас в Залі Слави отримує визнання і звання кращого інструктора року бойових мистецтв у світі.

2003 рік - отримує ступінь Майстра рукопашного бою першої категорії.

2004 рік - Париж Берсі Зал бере участь в складі команди Реального Айкідо в найбільшому фестивалі навичок бойового мистецтва в світі.

2005 рік - США Штат Іллінойс, м. Чикаго підтверджує звання Майстра чорного пояса 8 дан Реальне Айкідо перед Міжнародною радою майстрів бойових мистецтв і визнається послом доброї волі.

2006 рік - США Сент-Луїсі, штат Міссурі показує майстерність в Залі Слави Єдиноборств.

2007 рік - брав участь у семінарі Йосінкан в Лондоні в якості визнаного викладача разом з Майстром Девідом Рубенс 5 Дан.

2008 рік бере участь на міжнародному семінарі в Йосінкане у Лондоні в якості запрошеного інструктора майстра Девіда Рубенса, «Чорний пояс» 7 Дан. У прагненні до подальшого прогресу, він залишає реальне айкідо своєю волею і особисто присвячує себе дослідженню і поліпшенню айкідо, повертаючись до своєї системи багатства і різноманіття роботи завдяки глибокому знанню цього бойового мистецтва. Братислав Стайіч створює свою власну програму компонування, застосування якої є систематичною поступовою прогресією в айкідо. Програма дуже добре зустрічається в країні і за кордоном, що привертає увагу і викликає великий інтерес айкідо-федерацій, клубів та окремих осіб.

2009 рік - заснував Міжнародну Академію Айкідо (International Aikido Academy - IAA)

В даний час продовжує свою роботу з особистою прихильністю до прогресу на основі безперервного навчання і набуття досвіду майстерності бойових мистецтв у всьому світі.

13.02.2016 рік - отримав чорний пояс 9 Дан.

Братислав Стайіч в даний час проводить регулярні тренінги для дітей, дорослих і тренерів айкідо, а також численні семінари для клубів і федерацій. Крім того, він підготував спеціальні поліцейські та армійські підрозділи в країні і за кордоном. Координатори працюють в 25 школах айкідо по всьому світу.

Братислав Стайіч був інструктором бойових мистецтв JSO - елітного підрозділу Сербської армії - "Червоні Берети".

Братислав Стайіч є технічним радником у багатьох клубах і Федераціях айкідо. Володіє дорогоцінним вмінням безкорисливо передавати іншим свій досвід.