Бранко Бресчанскі – 7 Дан

ssra 2015branko breschanskiifsra logo

Бранко Бресчанскі народився в 1977 році, в місті Нові-Сад. Свою кар'єру він почав в якості асистента в клубі бойових мистецтв. Великий професійний і особистий досвід в тренерській роботі придбав - активно займаючись дзюдо, реальним айкідо, практичній реальній роботі і навчанні у співпраці з майстром Любомиром Врачаревічем 10 Дан реального айкідо та інших всесвітньо відомих майстрів Чарльз Jusco і Раймонд Картер. У 2000 році він успішно закінчив Вищу школу для спортивних тренерів в Белграді. Після 20 років тренувань є володарем чорного поясу 6-й Дан Реального Айкідо та чорного поясу 4 Дан Джиу-джитсу. Міжнародна репутація, визнання і майстерність придбана у реальній практичній роботі - знаходить своє відображення в оригінальності виконання технік айкідо, в поєднанні з надзвичайно швидкими та ефективними ударами і кидками придбаними в дзюдо. Спеціалізується в області захисту від озброєного нападника - ножа, пістолета і палиці.

Професійний досвід Бранко Бресчанскі відображається через призму різних застосувань його навиків - від високого ризику особистої безпеки у Франції і знаменитого «Мулен Руж» в Парижі, так і виконання тренерської роботи в Сербії та за кордоном (Дубай, ОАЕ), з організації і проведення семінарів та майстер класів, а також роботи головним інструктором курсу спеціальні бойової підготовки – самооборони реального айкідо в 72-й спеціальній бригади армії Сербії в Панчево.

Бранко Бресчанскі брав участь і вів понад 20 міжнародних семінарів в Сербії та за кордоном (Македонія, Росія, Україна, Естонія, Болгарія, Казахстан, Словенія, Греція, Франція, EUA ...) його знання, методики і методології роботи покращується за допомогою семінарів по джиу-джитсу, дзюдо, пенчак сілат і іншим бойовим мистецтвам в яких він приймав участь.

Протягом багатьох років працював над розвитком системи самооборони реального айкідо і брав участь у презентаціях і найбільших подіях з бойових мистецтв, як в Сербії, так і в світі: 2004/2012/2014 участь на вечорі бойових мистецтв Берсі, Париж, Європейський зал слави в Белграді, визнання чесної гри – Сербія проти насильства, визнання послом доброї волі - Чикаго, США і отримав почесний чорний пояс – 4 Дан, присуджений Міжнародним союзом з бойових мистецтв - «Засновники грандмайстри і керівник Ради зал слави» - Чикаго, США.

Протягом 2015 року його робота поширюється на спільному створенні Сербського союзу системи самооборони Реальне Айкідо 2015, яка об'єднує будо клуби в Сербії. В цей же період, з Володимиром Вокічем - чорний пояс 7 Дан починає роботу з розвитку міжнародної федерації IFSRA, яка орієнтована на міжнародний розвиток і співпрацю бойових мистецтв і їхні клуби в області різних форм і способів самозахисту.

ifsra