Міжнародний семінар 27-29 квітня 2018 року та атестацію з Реального айкідо по методиці IFSRA під керівництвом Бранко Брещански (6 Дан) проведено і успішно завершено. Український центр Реального айкідо висловлює подяку Бранко Брещански та його асистентам Нікола Сіміч (3 Дан) та Младжан Крстич (1 Дан) за професійно проведений семінар відповідно до методики IFSRA. Як завжди напружена робота в дружній та відкритій атмосфері.

16-18 березня 2018 року в м. Києві по вулиці Тургенівська, 3/9 на базі центрального залу Українського центру Реального айкідо відбувся семінар з Прикладного айкідо під керівництвом Майстра Радоіци Спасовіча (9 дан) за участю його асистентів Йовани Спасович (4 дан) і Йована Спасович (4 дан).

15 грудня 2017 року наші наймолодші учні Єгор Горошко та Олександр Поштарук успішно пройшли атестацію на жовтий пояс Реального айкідо за програмою IFSRA. Наші наймолодші за віком, але не за часом який вони присвятили айкідо. Вітаємо їх з новим ступенем на шляху до майстерності!.

31 травня 2017 року перші учні УЦРА здали іспит за програмою IFSRA - система самозахисту реальне айкідо - і отримали свої заслужено відпрацьовані пояси після здачі іспиту. Вітаємо всіх учнів з новим ступенем у просування бойового мистецтва - Реальне айкідо.

Команда УЦРА прийняла участь у четвертому Фестивалі Бойових Мистецтв у парку Феофанія 28.05.2017 року. Майстри та учні (діти та дорослі) провели показові виступи та дали майстер-класи по технікам Реального айкідо. Дякуємо учням, батькам та всій групі підтримки за активну участь. Готуємось до осіннього Фестивалю.

Руководство Общественной организации «Украинский центр реального айкидо» сообщает о выходе из состава Мирового центра Реального айкидо (WCRA), г. Белград, Республика Сербия с 20.05.2017 года.

24-26 марта 2017 года УЦРА принял участие в первом киевском семинаре по Прикладному Айкидо под предводительством основателя стиля  Мастера Радоицы Спасовича.

Первые ученики Украинского центра реального айкидо в Киевской области. Позитивные, целеустремленные и веселые.
Дорога к мастерству будет не легкой, но регулярные тренировки и целеустремленность в начатом деле - дадут со временем позитивный результат. В добрый путь будушие мастера. Удачи!

Дочірні категорії