В 17-18 травня 2019 року в Києві в спорткомплексі НПУ ім. М.П. Драгоманова відбувся семінар з Реального айкідо (IFSRA, Сербія) під керівництвом Сергія Усенко (2 Дан, IFSRA). Учасники мали можливість познайомитись з новими техніками чи дізнатись тонкощі вже знайомих раніше. На семінарі було приділено багато уваги переміщенням для ефективного виконання технік.   

В Києві 15-17 березня відбувся семінар з Прикладного айкідо під керівництвом Radojica Spasović (9 дан) з асистентом Јован Спасовић (4 дан). Семінар проводився в Спорткомплексі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (Інститут фізкультури, зал боротьби, вул. Тургенівська, 3/9).

Український центр Реального айкідо вітає Майстра  Бранко Брещанськи з присвоєнням 7 Дану Реального айкідо. Це стало результатом наполегливих зусиль по розвитку та вдосконаленню Реального айкідо як ефективної системи самозахисту. Роки вдосконалення технік, роки поїздок, демонстрацій, семінарів і зустрічей.

Команда Українськго центру Реального айкідо на запрошення Бранко Брещанськи прийняла участь у 4 міжнародному семінарі з Реального айкідо та пінчак-сілат присвяченому 25-річчю Branko Brešćanski Samoodbrana Realni Aikido, що відбувся 19-20 жовтня 2018 року в Новому Саді (Сербія).  

Представники УЦРА Сергій Усенко та Валерій Матвійчук прийняли участь в тренінгу з пенчак сілату (FISFO). Тренінг відбувся 19 жовтня в Новому Саді (Сербія) в рамках 4 міжнародного семінару з Реального айкідо та пінчак сілату. Проводив тренінг професор Sébastien Véroult з своїми асистентами. Багато цікавої та корисної інформації. Нові друзі і враження. Багато технічного матеріалу для вивчення та порівняння.

Міжнародний семінар 27-29 квітня 2018 року та атестацію з Реального айкідо по методиці IFSRA під керівництвом Бранко Брещански (6 Дан) проведено і успішно завершено. Український центр Реального айкідо висловлює подяку Бранко Брещански та його асистентам Нікола Сіміч (3 Дан) та Младжан Крстич (1 Дан) за професійно проведений семінар відповідно до методики IFSRA. Як завжди напружена робота в дружній та відкритій атмосфері.

16-18 березня 2018 року в м. Києві по вулиці Тургенівська, 3/9 на базі центрального залу Українського центру Реального айкідо відбувся семінар з Прикладного айкідо під керівництвом Майстра Радоіци Спасовіча (9 дан) за участю його асистентів Йовани Спасович (4 дан) і Йована Спасович (4 дан).

15 грудня 2017 року наші наймолодші учні Єгор Горошко та Олександр Поштарук успішно пройшли атестацію на жовтий пояс Реального айкідо за програмою IFSRA. Наші наймолодші за віком, але не за часом який вони присвятили айкідо. Вітаємо їх з новим ступенем на шляху до майстерності!.

31 травня 2017 року перші учні УЦРА здали іспит за програмою IFSRA - система самозахисту реальне айкідо - і отримали свої заслужено відпрацьовані пояси після здачі іспиту. Вітаємо всіх учнів з новим ступенем у просування бойового мистецтва - Реальне айкідо.

Дочірні категорії