Украинский центр Реального айкидо сообщает о начале тренировок с 3 сентября 2018 года  и поздравляет с началом нового учебного года 2018-2019. Желаем успехов и достижения намеченных целей в этом году. Приглашаем детей и взрослых начать или продолжить изучение боевых искусств с нами. Направленность тренировок:

  • физическая форма
  • техники Реального айкидо по программе IFSRA
  • основы самозащиты
  • основы ударной техники.

Возраст и подготовленность регулируется индивидуальным подходом к ученику.

Тренування Реального айкідо розпочнуться 2 травня 2018 року. 

30 квітня тренувань не буде. Вітаємо з травневими святами!

УЦРА

Шановні учні УЦРА та батьки!

На Ваші електронні адреси, що зазначені в анкетах при включенні до УЦРА, направлено лист щодо міжнародного семінару. Просимо всіх надати інформацію керівнику УЦРА в зазначені у листі терміни.

Відкрите тренування Реального айкідо для дітей
Шановні батьки та учні!
10 січня 2018 року починається новий навчальний сезон (тренування) в центральному залі на Тургенівській, 3/9. Розклад тренувань не змінено. Чекаємо всіх учнів на тренування!!!
Відкрите тренування Реального айкідо для дітей
Шановні батьки та учні!
13.12.2017 року Український центр реального айкідо (УЦРА) проводить відкрите тренування для дітей, яке відбудеться в місті Киів, вулиця Тургенівська, 3/9 (борцівський зал).

Украинский центр реального айкидо приглашает учеников и друзей принять участие в учебно-методическом тренинге 17-21 марта 2017 года под руководством мастера Бранко Бресчански 6 дан Реального айкидо.

УЦРА продолжает набор детей и взрослых для занятий Реальным айкидо.
Место: спорткомплекс Национального педагогического университета имени Драгоманова, зал борьбы, ул. Тургеневская, 3/9 (Киев, Шевченковский район, площадь Победы, за цирком)

Центру Реального айкідо України 5 років

19 грудня 2016 року відбудеться загальне тренування та показові виступи дитячої та дорослої групи УЦРА - присвячені 5 річчю УЦРА і до дня Святого Миколая!!!
Відпрацьовуємо майстерність і взаємодію з партнерами різних вікових груп. Кімоно - чисте, відпрасоване, знаки належності до УЦРА присутні на кожному кімоно учня. Настрій бойовий та цілеспрямований - навчаємось разом!!!
Початок загального тренування о 19-00.
Участь учнів у загальному тренуванні обов'язкова!!!
Фото і відеофіксація тренування вітається!!!

Друзья,

Украинский центр Реального айкидо приглашаем Вас принять участие в третьем Фестивале боевых искусств в Феофании 18 сентября с 14:00.