Положення про оплату

Людина, що вирішила і бажає займатися реальним айкідо в ГО «Український центр реального айкідо» далі за текстом УЦРА, повинна стати членом Організації. Для цього учень або батьки учня заповнюють відповідну заяву.

Також необхідно:

 1. Отримати дозвіл головного тренера, тренера або інструктора та розпочати тренування за затвердженим розкладом у залі;
 2. Надати керівнику УЦРА медичну довідку про стан здоров'я: для дітей від лікаря педіатра, для дорослих від лікаря терапевта;
 3. Два перші пробні тренування безкоштовно;
 4. Протягом кварталу з початку тренування здійснити оплату вступного внеску на розрахунковий рахунок УЦРА. Щорічно вносити річний внесок до 1 грудня поточного року.

Реквізіти ГО «Український центр реального айкідо»:

отримувач: ГО УКРАIНСЬКИЙ ЦЕНТР РЕАЛЬНОГО АЙКIДО

код ЄДРПОУ: 38050634

банк: ФIЛIЯ "РОЗРАХ.ЦЕНТР" АТ КБ"ПРИВАТБАНК"

номер рахунку (IBAN): UA723206490000026000052663001

 1. Пройти випробувальний термін, який складає 90 днів і стати постійним членом УЦРА.
 2. Придбати будо паспорт УЦРА (спортивна книжка) в якій відображаються всі відмітки у відповідності до порядку її заповнення.
 3. Приймати активну участь у всіх заходах, що здійснює УЦРА – семінари, тренінги, фестивалі та атестації.
 4. Оплата за місяць тренувань в УЦРА залежить від місця проведення тренування, тривалості часу тренування, кількості тренувань в місяць. Якщо з однієї родини тренується кілько учнів вони отримують знижку в оплаті. Учень який привів на тренування в УЦРА нового учня, та він отримав статус постійного члена УЦРА, Ви також отримуєте разову знижку в місячній оплаті. Вартість щодо оплати та отримання знижок за місяць Ви можете уточнити у керівника УЦРА.
 5. Учні УЦРА здійснюють оплату за тренування до п'ятнадцятого числа поточного місяця. У разі затримки оплати (тобто після п'ятнадцятого числа поточного місяця), він до тренувань допущений не буде.
 6. Якщо учень УЦРА захворів і пропустив 6 тренувань поспіль, він повинен пред'явити керівнику УЦРА медичну довідку. У цьому випадку буде проведений перерахунок оплати за навчання, виходячи з кількості реальних відвідувань в календарному місяці, за тарифом разових тренувань. Поважною причиною перегляду оплати, є тільки медична довідка про хворобу.
 7. При відсутності протягом місяця з будь-яких причин, крім хвороби, сплачується внесок в розмірі 50% від місячної оплати, що діє у місці проведення тренування для збереження місця в УЦРА (виняток для дітей в період літніх канікул - з 1 червня по 31 серпня). Якщо учень УЦРА відвідав більше 3 тренувань в місяць – оплата здійснюється за весь місяць. Якщо новачок (учень) приступив до тренувань в середині місяця, або не з початку місяця - заняття оплачуються по тарифу разових тренувань.
 8. Якщо учень УЦРА без поважних причин пропустив 2 місяці тренувань, не здійснює вищезазначені оплати, порушує інші вимоги діючого Статуту УЦРА, він рішенням Правління автоматично виключається із складу постійних членів УЦРА та інформується про це згідно Статуту.

P.S. Всі суперечні моменти розглядаються з керівником УЦРА та у відповідності до Статуту УЦРА. При виключення учня з членів УЦРА керівництво УЦРА має право не приймати його повторно, або надати йому випробувальний термін. Умови випробувального терміну обумовлюються між керівництвом УЦРА і учнем або його батьками.

Шановні учні та батьки Ви оплачуєте не перебування учня на тренуванні в УЦРА, а працю тренера (інструктора) по вихованню і навчанню учня системі самооборони – реальне айкідо! Не забувайте це!

Керівник УЦРА

Усенко Сергій Валерійович

38(097)2649097

info@real-aikido.org.ua